You can access the ParaCourse Lessons (.mp4 files) and example files (Grasshopper files) by choosing one of the Subscription Plans below

3 Month Plan

$150.00 / 3 months

Access to the Lessons & Example files for 3 Months


More than 1000 Example files (.gh)

More Than 100 Lessons ( 48Hr) (.mp4)

One-Time Payment

$750.00

Full access + Private Group

Full access to the Lessons & Example files forever! 😊

 Access our Private Group  (Exclusive Educational Content)


More than 1000 Example files (.gh)

More Than 100 Lessons ( 48Hr) (.mp4)

Private Group

One-Time Payment users will be added to a Private Group which they can access Extra Educational Content.

If you are a 3 Month user and want to upgrade, You can pay $700 to upgrade to a One-Time Payment Plan.

For more info or any extra Questions, Simply send us a message below and we will guide you through.

Submit